měna: CZK |
Kategorie
Statické stránky
Kontaktní formulář
Captcha Reload Image
s

POTAHOVÉ TEXTILIE

zdravotní matrace

levné matrace

matrace dormeo

matrace 90x200

rošty do postele

levné zdravotní matrace

 

                                Potah matrace PUPPY
 
                     Pletená textilie s měkkým dotekem a trvalou ochranou před bakteriemi a plísněmi. Rychleschnoucí materiál s vysoce účinnou antibakteriální úpravou SILVER na bázi stříbra (Ag+), která přírodní cestou zabraňuje působení a rozvoji mikroorganismů. Při kontaktu s pokožkou zachovává její přirozenou rovnováhu a je zárukou vysoké hygieny lůžka. Snímatelný potah je pratelný na 60 °C. Složení: polyester/polypropylen.
 
 
            .                   Potah matrace NOVA
 
                     Pletená textilie s výbornou pevností a trvalou SILVER ochranou před bakteriemi a plísněmi.  Prodyšný materiál s výraznou měkkostí na dotek. Poskytuje účinnou antibakteriální ochranu založenou na použití stříbra (Ag+), která zabraňuje působení a rozvoji mikroorganismů přírodní cestou. Zachovává přirozenou rovnováhu při kontaktu s pokožkou a je zárukou vysoce hygienického spacího prostředí. Snímatelný potah je pratelný na 60 °C. Složení: polyester.
 
   
                                Potah matrace TENCEL
 
                          V základním provedení matrace je použita luxusní potahová pletenina z přírodního celulózového vlákna TENCEL®. 100% přírodní materiál z výtažku dřeva s výjimečnou hebkostí a měkkostí na dotek.TENCEL® vyniká výbornými termoregulačními vlastnostmi – při nárůstu teploty v lůžku se vlákno „otevírá“, což zaručuje dokonalý odvod vlhkosti a přebytečného tepla. V chladnu se vlákno naopak „zavírá“, zabraňuje úniku tepla a jemně hřeje. Přirozeně antibakteriální nanovlákno TENCEL® také dokonale absorbuje vzniklou tělesnou vlhkost (až o 50 % více ve srovnání s bavlnou), která je transportována dovnitř vlákna. Přirozenou cestou tím zamezuje růstu bakterií a pomáhá tak předcházet tvorbě plísní, roztočů a nepříjemných pachů. TENCEL® je vysoce citlivý k pokožce, vytváří příjemně suché prostředí pro spaní a je zárukou přirozené hygieny lůžka
 
 
                           Potah matrace MILLENIUM
 
                     Exkluzivní pletená textilie s vysokým obsahem viskózy a výjimečnou hebkostí. Příjemný potahový materiál ULTIMATE FRESH s mimořádnou pevností a měkkostí na dotek. Obsahuje přírodní viskózové vlákno, jehož základní výrobní surovinou je celulóza dřeva. Dodává textilii potřebnou prodyšnost, výborně odvádí tělesnou vlhkost a vytváří teplotně optimální klima pro spaní (jemně chladivý účinek). Přirozeně antibakteriální charakter viskózového vlákna je další z mnoha předností vysoce kvalitní textilie s plošnou hmotností až 454 kg/m2. Snímatelný potah je pratelný na 40 °C.
 
 
                               Potah matrace FLORA
 
                     Moderní potahová tkanina s trvalou SILVER ochranou před bakteriemi a plísněmi.Měkký, pevný a rychleschnoucí materiál s vysoce účinnou antibakteriální úpravou na bázi stříbra (Ag+). Působení a rozvoji mikroorganismů tak brání přírodní cestou, přičemž respektuje přirozenou rovnováhu lidské pokožky. Je zárukou vysoké hygieny lůžka a zdravého odpočinku. Snímatelný potah je pratelný na 60 °C. Složení: polyester.